• Home
  • Новини
  • Центренерго ініціює перенаправлення вугілля з приватних шахт на свої склади на час аварійних ремонтів блоків приватних компаній
Центренерго ініціює перенаправлення вугілля з приватних шахт на свої склади на час аварійних ремонтів блоків приватних компаній

ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» пропонує перенаправити вугілля з приватних шахт на свої склади на час аварійних ремонтів енергоблоків приватних компаній.

Віталій ДОВГАЛЬ, в.о. генерального директора ПАТ «Центренерго»:

«У зв‘язку з дефіцитом потужностей в ОЕС України через зупинку генерації великими ТЕЦ та  аварійні зупинки енергоблоків приватних генеруючих компаній ТЕС України, ми виступаємо з ініціативою перенаправити вугілля, що видобувається вугледобувними підприємствами в Україні незалежно від форм власності, в тому числі приватними, на склади електростанцій ПАТ «Центренерго». Наше обладнання знаходиться у задовільному технічному стані і ми готові виконувати державні завдання по балансуванню енергосистеми у повному обсязі з урахуванням наявних запасів палива.

ПАТ «Центренерго» готове купувати вугілля приватного українського видобутку за ринковою ціною протягом періоду складної ситуації в ОЕС України через перелічені чинники.

Зараз головне завдання - забезпечити ОЕС України електроенергією у достатньому обсязі: ПАТ «Центренерго» до виконання цього завдання готове.