ВП "Ременерго"
Контактна інформація
Україна, 63460, Харківська обл, Зміївський р., смт. Слобожанське, Балаклійське шосе,2Телефон: + (380 472) 63-77-04; Факс: + (380 472) 63-77-04
E-mail: kanc@remenergo.ck.uaСайт: http://remenergo.ck.ua/
1977
Свою історію підприємство починає з 1977 року. 1 липня 1977 року був створений Черкаський територіальний цех «Ременергомеханізация» союзного значення, який входив в Московське підприємство «Ременергомеханізация» Міністерства енергетики СРСР.
1991
У 1991 році на базі Черкаського територіального цеху була створена Черкаська філія малого державного підприємства «Ременерго» у складі об'єднання «Укренергокомплект», яке входило до складу Міністерства енергетики і електрифікації Української СРСР.
1993
У 1993 мале державне підприємство «Ременерго» реорганізоване в державне підприємство «Ременерго» у складі об'єднання «Укренергокомплект» з наданням статусу юридичної особи.
1996
З 1996 року структурна одиниця «Ременерго» включена до складу Державної акціонерної енергогенеруючої компанії «Центренерго».

Виробниче підприємство «Ременерго» є ремонтним відокремленим підрозділом ПАТ «Центренерго», який виконує роботи по ремонту основного і допоміжного устаткування на теплових електростанціях Товариства. Підприємством на електостанціях створено ремонтні дільниці, які здійснюють ремонти обладнання, засобів малої механізації, а також іншиі види діяльності. Основними роботами, які виконуються ремонтними ділянками є:

• Котлоочисні роботи;

• Ремонт і обслуговування вантажопідйомних механізмів;

• Роботи по ремонту та ошипівці екранних труб котлоагрегатів;

• Ремонт пилосистем запальних пристроїв котлоагрегатів;

• Ремонт трансформаторів струму і вимикачів у відкритих розподільних пристроях, генераторів і високовольтних двигунів;

• Ремонт термоізоляції тепломеханічеського устаткування;

• Ремонт устаткування паливно - транспортного цеху і систем гідрозоловилучення;

• Ремонт систем вентиляції в цехах станцій;

• Ремонт допоміжного устаткування турбоагрегатів;

• Ремонт поверхонь нагріву.

При проведенні ремонтних робіт використовується як стандартне устаткування так і унікальне обладнання, яке розроблено і виготовляється спеціалістами ВП "Ременерго". Виробничо-технічний відділ застосовує у виробництві сучасні наукові розробки і комп'ютерні технології, що дає можливість оперативно і якісно вирішувати інженерні завдання різної складності. Підприємство має достатні технічні та технологічні умови для виробництва якісних виробів відповідно до вимог вітчизняних і зарубіжних стандартів, постійно проводить роботу по розширенню асортименту продукції та ринків її збуту.

Індивідуальний підхід, чітка організація процесу виробництва,  професіоналізм і відповідальність співробітників слугують гарантією надання оптимального набору послуг і високої якості сервісу.