Прес-центр
Для звернень представників ЗМІ:

Вітаємо Вас на сторінці прес-центру ПАТ «Центренерго». Тут можна знайти найбільш цікаві новини Товариства, отримати інформацію про останні події та ознайомитися з прес-релізами на актуальні теми, прочитати останні публікації про компанію, а також отримати довідкову та аналітичну інформацію. Рубрика допоможе Вам дізнатися більше про діяльність однієї з провідних енергетичних компаній.

Співпрацюючи із ЗМІ, ми намагаємося забезпечувати інформаційну відкритість та прозорість, докладаючи максимум зусиль для надання пресі найсвіжішої і достовірної інформації про роботу ПАТ «Центренерго».

Всі наші електростанції мають власні корпоративні друковані видання - газети, за допомогою яких співробітники регулярно інформуються про роботу підприємства, його успіхи і тенденції розвитку, знайомляться з діяльністю його структурних підрозділів та відділів, мають можливість висловити свою позицію з різних питань життєдіяльності компанії. Досвідчені журналісти та редактори газет висвітлюють події в житті колективу і підтримують корпоративну політику Товариства.

На сторінках сайту публікуються найбільш цікаві публікації корпоративних видань електростанцій, підтримуючи обмін інформацією між відокремленими підрозділами «Центренерго» і сприяючи створенню атмосфери єдності і згуртованості в колективі.

Якщо у Вас виникли питання або Вам потрібна додаткова інформація, Ви завжди можете звернутися до нас. Ми відкриті для журналістів і всіх, хто цікавиться нашою компанією. Ми раді співпраці з Вами!