Діяльність
Основною метою діяльності ПАТ «Центренерго» є отримання прибутку, стабільний виробіток електричної та теплової енергії, досягнення найкращих виробничих і фінансових показників. Теплові електростанції Товариства...

Виробництво електроенергії

Фактичний виробіток електроенергії за 2020 рік

Фактичний виробіток електроенергії за 2019 рік

Фактичний виробіток електроенергії за 2018 рік

Фактичний виробіток електроенергії за 2017 рік

Постачання електричної енергії

Порядок подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду

 

У разі виникнення у споживача електричної енергії скарг, претензій або необхідності звернення або повідомлення про загрозу електробезпеки для їх розгляду необхідно звертатися на поштову/електронну адреси або за контактними телефонами.

Характеристика
обладнання

ГЕНЕРУЮЧІ ПОТУЖНОСТІ
ЗМІЇВСЬКА ТЕС загальна потужність - 22 МВт
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Теплові електростанції Товариства працюють в режимі регулювання потужностей в Об‘єднаній енергосистемі України, покриваючи загальне електричне навантаження системи та водночас теплове навантаження свого регіону. Сумарна встановлена проектна потужність блочного обладнання електростанцій Товариства становить 76 МВт, що складає 1% генеруючої потужності України
Теплові електричні станції «Центренерго» мають значний фізичний знос генеруючих потужностей. Для забезпечення стабільної роботи обладнання, розширення маневрового діапазону, підвищення встановленої потужності і коефіцієнту корисної дії енергоблоків та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище необхідно реалізувати програму модернізації та реконструкції обладнання.
Відповідно до «Енергетичної стратегії України на період до 2030 року» на означений період основою електроенергетичної системи України залишатимуться теплові електростанції. Тому для забезпечення енергетичної безпеки України необхідно реалізовувати програми розвитку ТЕС із визначенням оптимальних варіантів реконструкції, модернізації, заміщення, оновлення та нового будівництва потужностей.
При цьому мають бути враховані досягнення науково-технічного прогресу, досвід інших країн у впровадженні новітніх технологій і технічних рішень. Основне і допоміжне обладнання енергоблоків ТЕС ПАТ «Центренерго» було введено в експлуатацію 40-50 років тому і відпрацювало відведений проектами і заводами виробниками парковий ресурс, а технологічні системи, включаючи системи контролю та управління, морально і фізично застаріли.
Основними видами палива для станцій «Центренерго» є природний газ і кам'яне вугілля марок А (антрацит), Г (газове), П (пісне), що надходять з родовищ Донбаського та Луганського регіонів, також Львівсько-Волинського вугільного басейну. Марки та якісні характеристики вугілля відповідають умовам спалювання в котлах ТЕС компанії. Політика паливозабезпечення «Центренерго» спрямована на оптимізацію структури паливного балансу електростанцій, підвищення надійності їх забезпечення паливом.
Збільшення частки вугілля в паливному балансі за рахунок зменшення частки газу і мазуту на станціях досягається використанням системи підсвічування. Очікувані тенденції в паливозабезпеченні енергетики, орієнтовані на підвищення ролі вугілля на теплових станціях і посилення екологічних вимог обумовлюють необхідність суттєвих змін у технологічній структурі виробництва електроенергії. Для забезпечення безперебійного надходження палива розроблені графіки поставки вугілля, визначені норми палива на складах.

Закупівлі

Інформація про закупівлі
Закупівлі за повноваженнями:
Апарат управління Ременерго Трипільська ТЕС Зміївська ТЕС Вуглегірська ТЕС
Контактна інформація з питань закупівель:
Відділ матеріально-технічного постачання +38 (044) 364-02-42 Тендерний відділ +38 (044) 364-02-44

Ремонти
обладнання

Технічна політика „Центренерго” передбачає значні обсяги робіт з модернізації, реконструкції та капітальних ремонтів обладнання електростанцій. Проведення якісних ремонтів та технічного переоснащення дозволить утримати енергоблоки в належному технічному стані, подовжити граничний ресурс, підвищити економічність та надійність обладнання.

Для виконання запланованих обсягів ремонтних робіт «Центренерго» має на станціях власні ремонтні цехи та сервісні потужності з висококваліфікованим ремонтним персоналом, який виконує роботи по ремонту основного та допоміжного обладнання ТЕС.

В структурі „Центренерго” знаходиться ремонтне підприємство – ВП „Ременерго”. На підприємстві укомплектовані спеціалізовані бригади з ремонту обладнання. Спеціалізація персоналу сприяє підвищенню якості ремонтних робіт. До складу «Ременерго» входить 3 виробничі дільниці (Трипільська, Зміївська та Вуглегірська) та Черкаська механічна дільниця. На сьогодні до завдань „Ременерго” входить не тільки виконання робіт по ремонту обладнання на теплових електростанціях компанії, а й надання послуг стороннім замовникам.

Також для виконання ремонтних робіт ПАТ «Центренерго» залучає персонал спеціалізованих підрядних організацій. Основними роботами, що виконуються персоналом підрядних організацій є: виготовлення та заміна поверхонь нагріву котлів, ремонт систем пилоприготування, турбін із заміною робочих лопаток, ремонт електрообладнання та інше.

Основні напрямки діяльності

Контактна інформація:
ПАТ "Центренерго"
Відділ підготовки проведення ремонтів:
+38 (044) 364-02-50
Ременерго
Україна, Телефон: + 38 (0472) 63-77-04 E-mail: [email protected]